Interaktivní svítící kytara s piankem Haunger modrá

Kód: 23006
289 Kč 238,84 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.1.2021
  • interaktivní naúčná hračka pro děti
  • určeno pro dítě od 18 měsíců
  • 9 tlačítek, které spustí zajímavé melodie a zvuky
  • svítící tlačítka
  • 3 různé režimy - pop, rock a blues
  • zabudované chrastítko
  • bezpečná hračka - certifikát CE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interaktivní kytara pro děti - modrá

Modrobílá svítící kytara se zvuky je určena především pro děti od 18 měsíců. Hračka vtáhne dítě do zajímavého světa zvuků, barev a tvarů, které ho obklopují. Hra s použitím interaktivní kytary způsobí, že Vaše dítě rychle zvládne jednoduché ruční pohybové aktivity a naučí se také nové barvy, zvuky a melodie.

Hudební hračka má tvar připomínající skutečnou elektrickou kytaru. Atraktivní vzhled kytary bude pro Vaše dítě lákadlem k zahájení hry. Kytara má zjednodušené, zaoblené tvary, které jsou pro dítě velmi bezpečné. Interaktivní hračka je vybavena 9 tlačítky, kterými dítě spustí zajímavé melodie i různé zvuky.

Když stisknete klavírní tlačítka, tlačítka se rozsvítí. Nástroj má 3 režimy a různé melodie - od popu, přes rock až po blues. Dítě může hrát stisknutím klavírních tlačítek a také pomocí červeného kytarového tlačítka, kulatého tlačítka rozděleného na čtyři části a světle zeleného tlačítka v horní části hračky. Oranžová páčka, když se posouvá dolů, mění píseň a váleček, který je umístěn v centrální poloze, lze posunout nahoru a dolů. V horní části hračky je malá koule plná hrachu - může dokonale sloužit jako chrastítko.

Představená, vícebarevná kytara s velikostí je přizpůsobena růstu malých dětí. Řada různých funkcí, které sama o sobě skrývá, určitě zaujme děti a navíc pozitivně ovlivní jejich vývoj. Hračka je vyrobena z certifikovaného materiálu, který je bezpečný pro děti - má certifikát CE. Hrací hračka je napájena třemi kusy 1,5V AA baterií, které nejsou součástí sady. Interaktivní nástroj je zabalen v krásné kartonové krabici a tento dárek udělá dítěti určitě velkou radost.

Rozměry interaktivní hračky:
- 45 cm x 19 cm x 4 cm.

Rozměry modré kytarové krabice:
- 47,5 cm x 25 cm x 8 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Naučné hračky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: